СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

Home > Volunteer

Image placeholder
Image placeholder

Бажаєте до нас?


нам потрібна твоя допомога

Мільйони людей в Україні покинули власні домівки, сотні тисяч робітників, підприємців, лікарів та інших звичайних громадян 24 лютого 2022 року після широкомасштабного вторгнення фашистської Росії зняли свій звичайний одяг, одягли однострій та пішли захищати зі зброєю в руках своїх дітей, старих, міста, села, Україну та Вільний Світ. Але вони деколи потребують допомоги в точковому та швидкому оперативному постачанні спеціальних засобів, які державний апарат не може зробити швидко, за своєю суттю. Але ви можете надати цю допомогу. 
 Ми шукаємо активних людей, для яких допомога нужденним є покликанням і які готові використовувати весь свій потенціал на благо людства. Ми вітаємо тих, хто шукає можливості реалізувати свій потенціал в гуманітарних цілях.
Громадська організація "Дія в Україні" має чітку структуру, тому кожен, хто приєднається до нашої команди, отримає чітко визначені завдання. Ви можете бути залученими в гуманітарній місії в польових умовах, роздаючи допомогу або надаючи медичні послуги. Ви можете стати координатором, який буде забезпечувати комунікацію між різними ланками в ланцюжку фонду тощо.

Вимоги

Мати бажання та наснагу

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

GET IN TOUCH!

як з нами зв'язатися

Якщо Ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, будь ласка, зв'яжіться з нами у будь-який зручний спосіб.

Зв'яжіться з нами. Ви можете зателефонувати нам, написати електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу чи волонтерського центру в Києві

Made with