про нас

Home > About us

Наша ціль - розбудова громадянського суспільства в Україні

Illustration

Рятуємо життя, допомагаємо біженцям та жертвам війни

Ми робимо все можливе і неможливе, щоб кожен міг отримати необхідну допомогу.

Громадська організація “Дія в Україні” – об’єднання волонтерів, яке з перших днів Революції Гідності (2013-2014) веде діяльність по розбудові громадянського суспільства в Україн та продовжує таку роботу під час війни Росії проти України.
Ми переконані, що чекати змін не варто: треба самим ставати ініціатором змін. Події в Україні останніх років та багатовікова історія доводить: жага до змін – саме той драйвер, який рухає суспільство вперед. Лише об’єднавшись, ми можемо досягти спільної мети – успішна, економічно сильна країна, де кожен може долучитися до розбудови країни – як на локальному рівні у своєму будинку та дворі, так і на рівні держави.
Наша команда – це лікарі, волонтери, журналісти та підприємці
Громадська організація “Дія в Україні” – об’єднання волонтерів, яке з перших днів Революції Гідності веде діяльність по розбудові громадянського суспільства в Україн та продовжує таку роботу під час війни Росії проти України.
Наша волонтерська громадська організація заснована під час Революції Гідності. Зареєстрована офіційно восени 2014-го року.
З того часу ми займалися допомогою військовим, близько 20 разів робили виїзди на фронт, також наші волонтери-лікарі проводили благодійні виїзні консультації по всій Україні, також ми перші розробили аптечки стандартів НАТО та першими почали проваджувати застосування турнікетів замість джгутів Есмарка, серед військових, водіїв та на швидкій допомозі цивільним. Також під час пандемії COVID-19 ми організували команду волонтерів і створили 3-D хаб, де виготовляли захисні екрани для медиків та конектори і додаткові деталі для медичного обладнання.

У 2016-у році разом з партнерами з Литви, Польщі, Норвегії організували і провели у Вільнюсі конференцію «Стоп війні на сході Європи», в якій взяли участь офіційні особи Литви та амбасадор України, а також більше сотні людей з усієї Європи. Ми і досі підтримуємо зв‘язки і наші волонтерські ланцюжки, що йдуть аж від США Канади та Південної Кореї, досі працюють надсилаючи допомогу українцям та нашій армії. Також ми разом з нашими військовими розробляємо нові методи ведення бою, для підвищення ефективності та збереження життя нашим воїнам.

IllustrationIllustration

Наша команда

Illustration

Назар Озерянський

Голова організації

Проводить кардіохірургічні обстеження пацієнтів в регіонах, в тому числі – у зоні бойових дій на лінії фронту. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну займається збором коштів на автомобілі для військових та доставляє ліки в гарячі точки.

au.ni.ayidog%40yksnayrezo.n

Illustration

Катерина Гончарова

Журналіст, волонтер

Журналіст із 11-річним досвідом. Працювала у провідних всеукраїнських медіа, спеціалізується на темах медицини на туризму. Автор комунікаційної стратегії проєкту “Медичний десант” із профілактичних обстежень пацієнтів в регіонах. Веде супровід діяльності ГО “Дія в Україні”. З перших днів війни Росії проти України у вільний від роботи час координує доставлення адресної гуманітарної допомоги та ліків.

au.ni.ayidog%40avorahcnog.k

Illustration

Микола Куліков

Пілот, 3D конструктор

Пілот цивільної та військово - транспортної авіації, з 2014 року проводив волонтерську діяльність по комплектації медичних засобів, та комунікаціями. З початку повномасштабної агресії 2022 року, займається логістичними та комунікаційними питаннями з донорами з країн партнерів. Та безпосередньо доставляє допомогу постраждалим на території, які були під окупацією.Організував 3D друк "смаколиків" для ЗСУ

au.ni.ayidog%40vokiluk.m

Illustration

Максим Петренко

Голова ОСББ, волонтер

Голова ОСББ. Об’єднав навколо себе спільноту однодумців, які втілюють проєкти з розвиту публічного простору та покращення стану будинків у столиці. З перших днів російської агресії створив та координує гуманітарний штаб, який забезпечує потреби постраждалих від війни у продуктах харчування першої необхідності. На базі гуманітарного штабу налагоджена робота випікання хліба для малозабезпечених верств населення.

au.ni.ayidog%40oknertep.m

Illustration

Іларіон свиридюк

Техпідтримка, SMM


au.ni.ayidog%40kuidyryvs.i

наші дії

діяльність

Головні напрямки діяльності громадської організації «Дія в Україні»:

Heading photo

“Медичний десант”

Виїзні обстеження

У 2015 році команда почала проєкт “Медичний десант” – безплатні кардіологічні та кардіохірургічні обстеження у різних куточках нашої країни. ● виїзні кардіологічні обстеження в регіонах, в тому числі на лінії фронту;● організація медичних конференцій, майстер-класів для лікарів у регіонах;● адресне доставлення гуманітарної та медичної допомоги постраждалим від війни регіонам;

Heading photo

Гуманітарна та медична допомога

Ліки для медзакладів, вода, їжа

Буча, Чернігів, Гостомель, село Андріївка поблизу Макарова
Велика Димерка, Богданівка та Бервиця поблизу Броварів
Ми постійно розширюємо карту поїздок регіонами України та доставляємо допомогу туди, де її потребують найбільше.

Heading photo

пікапи

Автівки для ЗСУ

Буча, Чернігів, Гостомель, село Андріївка поблизу Макарова
Велика Димерка, Богданівка та Бервиця поблизу Броварів
Ми постійно розширюємо карту поїздок регіонами України та доставляємо допомогу туди, де її потребують найбільше.

Heading photo

евакуація

Евакуація Київ, Дніпро, Краматорськ


Евакуація жінок та дітей з міст які знаходяться під обстрілами, бомбардуваннями або загрозою окупації.
Завдяки десяткам небайдужих людей, водіїв, механіків які ремонтували автобуси, всіх хто долучився до “Рейсів надії” на автобусах які передали литовці з Українського дому були збережені життя жінок та дітей.

GET IN TOUCH!

як з нами зв'язатися

Якщо Ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, будь ласка, зв'яжіться з нами у будь-який зручний спосіб.

Зв'яжіться з нами. Ви можете зателефонувати нам, написати електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу чи волонтерського центру в Києві

Made with