звіт "медичний десант" - 50000грн.

Медичний десант: безплатно обстеженні сотні пацієнтів у 10 областях країни

Медичний десант - один із пріоритетних та ключових проєктів ГО “Дія в Україні”. Лікарі почали виїздити в регіони України та безплатно обстежувати хворих у невеликих містах та селах. Головна мета - покращити стан здоров’я населення регіонів. Особливий акцент - на тих, хто не має доступу до якісної медичної допомоги або не може собі дозволити коштовне лікування.
Проєкт довів свою ефективність, адже за короткий час дозволяє провести скринінгові обстеження максимальній кількості людей і дати рекомендації кваліфікованих фахівців щодо подальшого лікування та способу життя. 
З 2015 року, коли почали проводити виїзди, лікарі команди “Медичний десант” побували у понад 10 областях України та обстежили тисячі пацієнтів. Географія проєкту сягає від Ковеля на Волині до прифронтової Попасної на Луганщині, яка нині тимчасово знаходиться під окупацією ворога.
Тільки у 2016 році проєкт здобувши фінансування від мецената з приватного бізнесу. В рамках профінансованих виїздів було здійснено 4 виїзди в регіони з метою обстеження хворих. Реалізовано виїзди у такі населені пункти:
Конотоп (Сумська область): обстежено пацієнтів - 67;Ковель (Волинська область): обстежено пацієнтів - 83;Малин (Житомирська область): обстежено пацієнтів - 59;Нова Каховка (Херсонська область): обстежено пацієнтів - 92.
Загальна сума пожертви: 50 000 грн.
Основні витрати: закупівля палива 30 800 грн, проживання в готелі 9500 грн, робота логіста та менеджера зі зв'язків з громадськістю - 9700 грн.
За чотири виїзди команда подолала кілька автівками майже три тисячі кілометрів, а в поїздці вдалося обстежити понад 300 людей, які гостро потребували консультації профільних фахівців.
Команда “Медичного десанту”: кардіохірург, кардіолог та менеджер-логіст (фахівець зі зв’язків з громадськістю). В кожному з виїздів при обстеженні у фахівця-кардіолога застосовується портативний УЗД-апарат.
“Медичний десант” постійно розширює географію виїздів та планує обстеження у нових населених пунктах. В пріоритеті - нещодавно окуповані території, де позбавлені будь-якого доступу до медицини постраждалі від війни цивільні найбільш гостро потребують будь-якої допомоги.

Made with