ПРОЕКТ "ЦЕНТР СОЛІДАРНОСТІ У КИЄВІ"

Проект спільно з посольством Литви в Україні щодо створення ЦентруСолідарності українського та литовського народів в Києві — задля розвиткубізнес-партнерства та волонтерських мереж і культурного обміну (загальнийбюджет проекту — 5 тис.євро у вигляді матеріально-технічних засобів відпосольства, апарату ВРУ, меценатів та благодійних внесків) .Проект по обміну досвідом в медичній сфері між Литвою, Польщею,Туреччиною та Україною — всього на місячних курсах підвищили кваліфікаціюблизько 50 лікарів з України різних спеціальностей. Організаційно-технічначастина Проекту здійснена НГО “ДІЯ в Україні”, фінансова частина Проектускладала до 30 тис. дол США за рахунок добровільних внесків учасників Проекту.
● Щоб дізнатися більше переходь у наш Фейсбук- (ТИСНИ СЮДИ)

Відкриття литовсько - українського центру солідарності народів, за пристуності посла Литви Вальдемараса Сарапінаса

Зустріч та організація акції на підтримку петиції про визнання голодомору Геноцидом Українців із письменницею Забудко та фронтменом Океан Ельзи Вакарчуком.

Полтавщина. Конферецї наради та зустрічі з місцевими представниками громадянського суспільства. Злійснили ща підтримки відомої журналістки Ольги Герасемʼюк.

Made with